BEYLO®TONIC Cilt Toniği

Beylo Cilt Toniği cildinizin serinlemesi, ferahlaması ve temizlenmesi amacı ile kullanılır. Hoş kokulu portakal çiçeği özü ile cildinizin ferahlar. Uygulamada baş parmağınız ile şişe ağzını kapatarak istenilen miktarda akış elde edebilirsiniz. Cildinize pamuk veya pamuklu bir temiz bez ile kompres yaparak veya silerek uygulayabilirsiniz.

BEYLO®DERM Krem

BeyloDerm Krem cildi besleyici ve yatıştırıcı özelliği ile cildin doğal dengesinin bozulabileceği durumlarda (kuruluk, hava kirliliği, soğuk ve v.b.) kullanılır. Zengin ve besleyici dokusu ile cildin beslenmesini sağlar, yatıştırır ve nemlendirir. Bebeklerde ve çocuklarda günde 1 kez, erişkinlerde günde 3 kez vücudun ihtiyaç duyulan bölgelerinde kullanılır.

BEYLO®PLAST Jel

BeyloPlast Jel cildinizin doğal fonksiyonlarının ve bütünlüğünün bozulabileceği veya tahriş olasılığı durumlarında, cildinizin kısa sürede doğal fonksiyonlarını geri kazanmasını sağlar ve çevresel faktörlerden korur. Bebeklerde ve çocuklarda günde 1 kez, erişkinlerde günde 3 kez vücudun ihtiyaç duyulan bölgelerinde kullanılabilir. İhtiyaç halinde cildinizin üzerinde ince bir tabaka oluşacak şekilde kullanıp kurumasını bekleyiniz.

Ürünlerimiz ecza depoları aracılığı ile eczanelerde satılmaktadır.